Kom én zing mee op vrijdag 2 okt. 2015: 20.00 – 22.15

Vrijdagavond is onze vaste zangavond en repeteren we onder de energieke leiding van onze nieuwe dirigent Mathijs Dubbeldam. Het BinnenStadsKoor zingt al meer dan 30 jaar vanuit de betrokkenheid met de samenleving. Het repertoire bestaat uit 4-stemmige wereldmuziek, maatschappelijk betrokken liederen, sfeer- en gelegenheidsmuziek en liturgische koorwerken. Regelmatig leveren wij een bijdrage aan een speciale stads- of wijkactiviteit.

Wij, 20 koorleden, zijn op zoek naar enthousiaste mensen die ons koor willen versterken.

De open repetitieavond (in basisschool “de Sterrenkring”, Blekerstraat 2 te Arnhem) is dé gelegenheid om eens kennis te maken met ons koor.

Verdere info kun je lezen op onze website www.binnenstadskoor.nl

Heb je dan nog vragen: mail naar info@binnenstadskoor.nl