Huizen 3

BuurtStraatnaamHuisnummerArchitectBouwjaartotOpmerkingen
ZuidHuijghenslaan2E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1922

opdrachtgever C.A.N. Schoemaker, huisarts

ZuidHuijghenslaan419451950wederopbouw, oorspr. 1926 opdrachtgever J.B. Sanders
ZuidHuijghenslaan619451950wederopbouw, oorspr. 1926 opdrachtgever J.B. Sanders
ZuidHuijghenslaan81927opdrachtgever Winters en Schurer
ZuidHuijghenslaan141927opdrachtgever Winters en Schurer
ZuidHuijghenslaan16L.J. Zwarts1934opdrachtgever G.J. Sanders
ZuidHuijghenslaan18L.J. Zwarts1934opdrachtgever G.J. Sanders
ZuidHuijghenslaan201929opdrachtgeverJ.Th.A. Volman
ZuidHuijghenslaan221929opdrachtgeverJ.Th.A. Volman
ZuidHuijghenslaan22aH. Beumer1936opdrachtgever F. Enneking en G.v.d. Sande
ZuidHuijghenslaan22bH. Beumer1936opdrachtgever F. Enneking en G.v.d. Sande
ZuidHuijghenslaan24Joh.J. Palm1915
ZuidHuijghenslaan2619451950wederopbouw, oorspr. 1933 in opdracht van F..A. Donders
ZuidHuijghenslaan26a19451950wederopbouw, oorspr. 1933 in opdracht van F..A. Donders
ZuidHuijghenslaan281933opdrachtgever F.A. Donders
ZuidHuijghenslaan301933opdrachtgever F.A. Donders
ZuidHuijghenslaan32G.L. van Straaten1936

opdrachtgever F. Küthe

ZuidHuijghenslaan34G.L. van Straaten1936

G.L. van Straaten

ZuidHuijghenslaan401932opdrachtgever H.J.H. Bosman/ D.J. Peters
ZuidHuijghenslaan421932opdrachtgever H.J.H. Bosman/ D.J. Peters
ZuidHuijghenslaan441931opdrachtgever F.A. Donders
ZuidHuijghenslaan4819451950wederopbouw
ZuidHuijghenslaan5019451950wederopbouw
ZuidHuijghenslaan5219451950wederopbouw
ZuidHuijghenslaan541936opdrachtgever W.H. Dekker
ZuidHuijghenslaan561936opdrachtgever W.H. Dekker
ZuidHuijghenslaan58M.J. Hols1931opdrachtgever MJ. Schaap
ZuidHuijghenslaan60Joh.J. Palm1931
ZuidHuijghenslaan62Joh.J. Palm1931
ZuidHuijghenslaan641921opdrachtgever A. Stichter
ZuidHuijghenslaan66N.P.A.M. van Hassel1931opdrachtgever Gebrs.Winter & Schurer
ZuidHuijghenslaan68N.P.A.M. van Hassel1931opdrachtgever Gebrs.Winter & Schurer
ZuidHuijghenslaan701924opdrachtgever Gebrs.Winter & Schurer
ZuidPlein 18132J. de Bekker1923
ZuidPlein 18133J. de Bekker1923
ZuidPlein 18134Dhont1921opdrachtgever F.M. Blankert
ZuidPlein 18135H. Beumer1933opdrachtgever F.A. Donders
ZuidPlein 18135aH. Beumer1933opdrachtgever F.A. Donders
ZuidPlein 18136H. Beumer1933opdrachtgever F.A. Donders
ZuidPlein 18137H.G. Otterman1951opdrachtgever mej. E.F.H.C. Erkens
ZuidPlein 18138L.F. Zwart19451950wederopbouw, oorspronkelijk opdrachtgever F.A. Donders, 1928
ZuidPlein 18139L.F. Zwart19451950wederopbouw, oorspronkelijk opdrachtgever F.A. Donders, 1929
ZuidPlein 181310L.F. Zwart19451950wederopbouw, oorspronkelijk opdrachtgever F.A. Donders, 1930
ZuidPlein 181311L.F. Zwart19451950wederopbouw, oorspronkelijk opdrachtgever F.A. Donders, 1931
ZuidPrümelaan11900
ZuidPrümelaan21900
ZuidPrümelaan31900
ZuidPrümelaan51900
ZuidPrümelaan71900
ZuidPrümelaan91900
ZuidPrümelaan111900
ZuidPrümelaan131900
ZuidPrümelaan151900
ZuidPrümelaan17J.B. ter Haar1921
ZuidPrümelaan23J.B. ter Haar1921
ZuidPrümelaan251925
ZuidPrümelaan271925
ZuidPrümelaan291925
ZuidPrümelaan311925
ZuidPrümelaan331925
ZuidPrümelaan351925
ZuidPrümelaan371925
ZuidPrümelaan391925
ZuidPrümelaan411925
ZuidPrümelaan431925
ZuidPrümelaan451915
ZuidPrümelaan471915
ZuidPrümelaan491915
ZuidPrümelaan5119451950wederopbouw
ZuidPrümelaan531920
ZuidPrümelaan551920
ZuidPrümelaan571920
ZuidPrümelaan591920
ZuidPrümelaan611920
ZuidPrümelaan63H. Beumer1926
ZuidPrümelaan65H. Beumer1927
ZuidPrümelaan67Joh.J. Palm1915
ZuidPrümelaan21900
ZuidPrümelaan2a1900
ZuidPrümelaan41910
ZuidPrümelaan61910
ZuidPrümelaan81910
ZuidPrümelaan101910
ZuidPrümelaan121910
ZuidPrümelaan141910
ZuidPrümelaan161910
ZuidPrümelaan181925
ZuidPrümelaan2219251930
ZuidPrümelaan2419251930
ZuidPrümelaan321925
ZuidPrümelaan341925
ZuidPrümelaan361925
ZuidPrümelaan381925
ZuidPrümelaan38a1935
ZuidPrümelaan401930
ZuidPrümelaan421930
ZuidPrümelaan44H. Bonda1922
ZuidPrümelaan461935
ZuidRaapopseweg2C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg4C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg6C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg8C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg10C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg12C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg14C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg16C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg18C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg20C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg22C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg24C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg26C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg28C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg30C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg32C. Brüch1920opdrachtgever Woningbouwvereniging Arnhem
ZuidRaapopseweg341900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg361900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg381900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg401900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg421900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg441900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg461900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg481900Nr 48 AKU
ZuidRaapopseweg5019001915
ZuidRaapopseweg5219001915
ZuidRaapopseweg54F.J. Lichtenberg1923
ZuidRaapopseweg581900191556 bestaat niet
ZuidRaapopseweg6019001915
ZuidRaapopseweg6219001910in 1930 tot winkel/woning verbouwd in opdracht van de firma Hupkes
ZuidRaapopseweg64H.J. Tiemens1923Opdrachtgever A.J.Bekendam. 66 in 1930 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg66H.J. Tiemens1923Opdrachtgever A.J.Bekendam. 66 in 1930 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg66a19001915
ZuidRaapopseweg6819001915
ZuidRaapopseweg7019001915
ZuidRaapopseweg7219001915
ZuidRaapopseweg7419001915
ZuidRaapopseweg7619001915
ZuidRaapopseweg7819001915
ZuidRaapopseweg8019001915
ZuidRaapopseweg8219001915
ZuidRaapopseweg841911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg861911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg881911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg901911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg921911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg941911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg961911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg981911Opdrachtgever H.C. Janssen, Brandstoffenhandel. nr. 86 in 1935 verbouwd tot winkel
ZuidRaapopseweg10019001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg10219001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg10419001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg10619001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg10819001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg11019001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg11219001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg11419001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg11619001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg11819001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg12019001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg12219001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg12419001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg12619001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg12819001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRaapopseweg13019001915124 in 1938 verbouwd tot winkel, 130 in 1926 verbouwd tot schoenmakerij
ZuidRosendaalsestraat5001910
ZuidRosendaalsestraat5021910
ZuidRosendaalsestraat5041915
ZuidRosendaalsestraat5061915
ZuidRosendaalsestraat5081915
Zuidvan der Duyn van Maasdamlaan11918Opdrachtgever J. Jochim van Nootdorp.
Zuidvan der Duyn van Maasdamlaan3H. Beumer1932opdrachtgever F.A.Donders
Zuidvan der Duyn van Maasdamlaan21923opdrachtgever W.H. Dekker. Is samen met Velperweg 101b De Vijf Zuilen
Zuidvan der Duyn van Maasdamlaan4N.P.A.M. van Hassel1933opdrachtgever W.H. Dekker
Zuidvan der Duyn van Maasdamlaan61924opdrachtgever C. Leeuwis. Oorspronkelijk koetshuis,
Zuidvan der Helllaan419451950wederopbouw
Zuidvan der Helllaan11918
Zuidvan der Helllaan61918
Zuidvan der Helllaan201920In 1937 verbouwd tot winkel.
Zuidvan der Helllaan221920
Zuidvan der Helllaan241921opdrachtgever GJ.Altena. Nr. 24 in 1933 verbouwd tot winkel door W.O. Netto
Zuidvan der Helllaan261922opdrachtgever H.Bakker (woonhuis)
Zuidvan der Helllaan28H.J. Tiemens1923
Zuidvan der Helllaan30H.J. Tiemens1923
Zuidvan der Helllaan1Joh. J. Palm1915
Zuidvan der Helllaan3Joh. J. Palm1916
Zuidvan der Helllaan919101920
Zuidvan der Helllaan1119101920
Zuidvan der Helllaan1319101920
Zuidvan der Helllaan1519101920
Zuidvan der Helllaan1719101920
Zuidvan der Helllaan191910in 1930 tot winkel/woning verbouwd in opdracht van de firma Hupkes
Zuidvan Hogendorplaan21930
Zuidvan Hogendorplaan41930
Zuidvan Hogendorplaan11930
Zuidvan Hogendorplaan31931
Zuidvan Limburg Stirumlaan2H. Beumer1926opdrachtgever Hendriks en Teunissen
Zuidvan Limburg Stirumlaan2aH. Beumer1927opdrachtgever Hendriks en Teunissen
Zuidvan Limburg Stirumlaan4H. Beumer1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan6oorspronkelijk 6 en 8, oorlogsschade, vervangen door 1 nieuw pand
Zuidvan Limburg Stirumlaan10Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan12Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan14Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan16Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan18Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan20Joh.J. Palm1925
Zuidvan Limburg Stirumlaan1H. Beumer1932opdrachtgever H.Schram
Zuidvan Limburg Stirumlaan5N.P.A.M. van Hassel1923opdrachtgever Veendorp/ van Zon
Zuidvan Limburg Stirumlaan7N.P.A.M. van Hassel1923
Zuidvan Limburg Stirumlaan9Joh.J. Palm1927opdrachtgever De Feiter
Zuidvan Limburg Stirumlaan11Joh.J. Palm1927
ZuidVelperweg751900gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg791900gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg811910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg871910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg891910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg911910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg931900gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg951900gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg971910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg991910gebouwd in opdrachtgever van J.H. Lüps/ N.V. Huizen en Gronden Maatschappij.
ZuidVelperweg1011918zie van der duyn van M 1918
ZuidVelperweg101b1915
ZuidVelperweg103F.C.L. Bayle1953
ZuidVelperweg105F.C.L. Bayle1953
ZuidVelperweg1071920
ZuidVelperweg1091925
ZuidVelperweg1111925
ZuidVelperweg113E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1923
ZuidVelperweg1151920Frans Donders
ZuidVelperweg1171920Frans Donders
ZuidVelperweg119J.H. Bernier1924
ZuidVelperweg121G.Feenstra (1890-1985)1925
ZuidVelperweg123
ZuidVelperweg125
ZuidVelperweg127
ZuidVelperweg129E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
ZuidVelperweg131E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
ZuidVelperweg133E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
ZuidVelperweg135E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
ZuidVelperweg137E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
middenRosendaalseweg510N.P.A.M. van Hassel1933opdrachtgever R. Fokkens namens Vale
middenRosendaalseweg512N.P.A.M. van Hassel1934opdrachtgever R. Fokkens namens Vale
middenRosendaalseweg514N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever R. Fokkens namens Vale
middenRosendaalseweg516J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg518J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg520J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg520aJ.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg522J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg524J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg526J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg528J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg530J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg532J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg534J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg536J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg538J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg540J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg542J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg544J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg546J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg548J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenRosendaalseweg550J.W.M. Broekhuizen1937opdrachtgever R. Fokkens
middenHuijghenslaan1N.P.A.M. van Hassel1933opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan3A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan5A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan7A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan9N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan11N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan13N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan15N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan17N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan19N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan21A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan23A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan25A.J. van der Meijden1953wederopbouw
middenHuijghenslaan31N.P.A.M. van Hassel1937opdrachtgever H.P. Vale.
middenHuijghenslaan33N.P.A.M. van Hassel1937opdrachtgever H.P. Vale.
middenHuijghenslaan35N.P.A.M. van Hassel1937opdrachtgever H.P. Vale.
middenHuijghenslaan37N.P.A.M. van Hassel1936opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan39N.P.A.M. van Hassel1936opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan41N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan43N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan45N.P.A.M. van Hassel1933opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan51N.P.A.M. van Hassel1938opdrachtgever H.P. Vale. Nr. 51 was oorspronkelijk Laan van Angerenstein 2
middenHuijghenslaan53N.P.A.M. van Hassel1938opdrachtgever H.P. Vale.
middenHuijghenslaan55N.P.A.M. van Hassel1934opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan57N.P.A.M. van Hassel1934opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan59N.P.A.M. van Hassel1934opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan61N.P.A.M. van Hassel1934opdrachtgever H.P. Vale
middenHuijghenslaan631900Villa De Ekkel
middenHuijghenslaan65E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenHuijghenslaan67E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenHuijghenslaan69E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenHuijghenslaan71E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenHuijghenslaan73E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenHuijghenslaan75E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1939opdrachtgever M. Fokkens
middenJulianalaan2J.W.M. Broekhuizen1937
middenJulianalaan41938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan61938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan81938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan101938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan121938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan141938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan161938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan181938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan201938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan221938Gebr. Winter en Schuurer
middenJulianalaan241938Gebr. Winter en Schuurer
MiddenJulianalaan30E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan32E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan34E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan36E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan38E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis. In 1938 betaalden de eerste bewoners 38 gulden huur per maand.

MiddenJulianalaan40E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan42E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan44E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan46E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens. Gebouwd als huurhuis.

MiddenJulianalaan48E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937

opdrachtgever R. Fokkens.

middenJulianalaan50E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan52J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan54J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan56A. v.d. Zoode Jong1965opdrachtgever H. Stuvel en AKU
middenJulianalaan56aA. v.d. Zoode Jong1965opdrachtgever H. Stuvel en AKU
middenJulianalaan58J. Heij ( Arnhem)1968opdrachtgever Mr. J. Hekkelman
middenJulianalaan60J.J. Langelaar1965opdrachtgever C. Wolf
middenJulianalaan62N.P.A.M. van Hassel1936opdrachtgever G. Robers
middenJulianalaan64E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan66E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan68E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan70E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan72E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan74E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan76E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan78E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1938opdrachtgever R. Fokkens
middenJulianalaan80H.J. Tiemens1937opdrachtgever G. Robers
middenJulianalaan82H.J. Tiemens1937opdrachtgever G. Robers
middenJulianalaan841936opdrachtgever M. Fokkens
middenJulianalaan861936opdrachtgever M. Fokkens
middenJulianalaan881936opdrachtgever M. Fokkens
middenJulianalaan901936opdrachtgever M. Fokkens
middenJulianalaan921936opdrachtgever G. Robers
middenJulianalaan941936opdrachtgever G. Robers
middenJulianalaan96Ir JL.van Straaten1949opdrachtgever J.H.F. Bloemers
middenJulianalaan981937opdrachtgever R.van der Vlugt
middenJulianalaan1001937opdrachtgever Dr. A. Janzen
middenKarthuizerstraat1R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat3R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat5R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat7R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat9R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat11R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat13R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat15R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat17R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat19R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat21R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat23R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat25R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat27R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat29R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat31R.J. van der Vlugt1937RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat331937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat351937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat371937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat391937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat411937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat431937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat451937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat471937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat491937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat511937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat531937Gebr. Winter en Schuurer
middenKarthuizerstraat2R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat4R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat6R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat8R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat10R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat12R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat14R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat16R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat18R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat20R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat22R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat24R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat26R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat28R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat30R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat32R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat34R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat36R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat38R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat40R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat42R.J. van der VlugtRVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenKarthuizerstraat48J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat50J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat52J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat54J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat56J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat58J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat521950wederopbouw, oorspronkelijk 1937, arch. Broekhuizen
middenKarthuizerstraat541950wederopbouw, oorspronkelijk 1937, arch. Broekhuizen
middenKarthuizerstraat561950wederopbouw, oorspronkelijk 1937, arch. Broekhuizen
middenKarthuizerstraat58J.W.M. Broekhuizen1937R. Fokkens
middenKarthuizerstraat60N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat62N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat64N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat66N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat68N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat70N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat72N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenKarthuizerstraat74N.P.A.M. van Hassel1935opdrachtgever Smulders
middenLaan van Klarenbeek15Geels en Lokhorst1976Schoolgebouw
middenLaan van Klarenbeek17J.W.M. Broekhuizen1951
middenLaan van Klarenbeek19J.W.M. Broekhuizen1951
middenLaan van Klarenbeek21J.W.M. Broekhuizen1951
middenLaan van Klarenbeek23J.W.M. Broekhuizen1951
middenLaan van Klarenbeek25H.G.Ottermans1951
middenLaan van Klarenbeek27H.G.Ottermans1951
middenLaan van Klarenbeek29H.G.Ottermans1951
middenLaan van Klarenbeek31H.G.Ottermans1951
middenLaan van Klarenbeek33J.W.M. Broekhuizen1959
middenLaan van Klarenbeek35J.W.M. Broekhuizen1959
middenLaan van Klarenbeek37J.W.M. Broekhuizen1959
middenLaan van Klarenbeek39J.W.M. Broekhuizen1959
middenLaan van Klarenbeek411938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek431938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek451938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek471938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek491938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek511938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek531938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek551938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek571938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek591938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek611938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek631938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek651938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek671938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek691938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek711938opdrachtgever gebr. Winter en Schurer
middenLaan van Klarenbeek73P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek75P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek77P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek79P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek81P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek83P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek85P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek87P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek89P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek91P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek93P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek95P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek97P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek99P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek101P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek103P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek105P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek107P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek109P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek111P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek113P.H. Endt1937
middenLaan van Klarenbeek1151936
middenLaan van Klarenbeek1171936
middenLaan van Klarenbeek1191936
middenLaan van Klarenbeek1211936
middenLaan van Klarenbeek1231936
middenLaan van Klarenbeek1251936
middenLaan van Klarenbeek127H.J. Tiemens1935opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek129H.J. Tiemens1935opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek131H.J. Tiemens1935opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek133H.J. Tiemens1935opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek135H.J. Tiemens1935opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek137E.J. Rot(s)huizen (1888-1979)1937opdrachtgever M. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek221951L.M. Schwirtz
middenLaan van Klarenbeek241951L.M. Schwirtz
middenLaan van Klarenbeek26L.J. Zwarts1952opdrachtgever S. Stijkel/ J. Veldman
middenLaan van Klarenbeek28L.J. Zwarts1952opdrachtgever S. Stijkel/ J. Veldman
middenLaan van Klarenbeek30G.H. Blanken1950opdrachtgever H.B. Hooyer/ J. de Vries
middenLaan van Klarenbeek32G.H. Blanken1950opdrachtgever H.B. Hooyer/ J. de Vries
middenLaan van Klarenbeek34J. Grijpma1951opdrachtgever S.W. MensensBruigom
middenLaan van Klarenbeek36J. Grijpma1951opdrachtgever S.W. MensensBruigom
middenLaan van Klarenbeek381950N. Jansen/ G. Hafkamp
middenLaan van Klarenbeek401950N. Jansen/ G. Hafkamp
middenLaan van Klarenbeek42J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek44J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek46J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek48J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek50J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek52J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek54J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek56J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek58J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek60J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek62J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek64J.W.M. Broekhuizen1936opdrachtgever R. Fokkens
middenLaan van Klarenbeek661950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek681950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek701950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek721950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek741950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek761950wederopbouw
middenLaan van Klarenbeek78P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek80P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek82P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek84P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek86P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek88P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek90P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek92P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek94P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek96P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek98P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek100P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek102P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek104P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek106P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek108P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek110P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek112P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek114P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek116P.H. Endt1937opdrachtgever L. Ouwendijk
middenLaan van Klarenbeek118A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek120A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek122A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek124A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek126A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek128A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek130A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek132A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek134A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenLaan van Klarenbeek136A.v.d.Meijden1936opdrachtgever A. de Kruif
middenVerlengde Prümelaan50J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenVerlengde Prümelaan52J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenVerlengde Prümelaan54J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenVerlengde Prümelaan56J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenVerlengde Prümelaan58J.W.M. Broekhuizen1935opdrachtgever R. Fokkens
middenVerlengde Prümelaan60A.v.d.Meijden1949wederopbouw. Oorspr. 1938
middenVerlengde Prümelaan62A.v.d.Meijden1949wederopbouw. Oorspr. 1938
middenVerlengde Prümelaan64A.v.d.Meijden1949wederopbouw. Oorspr. 1938
middenVerlengde Prümelaan66A.v.d.Meijden1949wederopbouw. Oorspr. 1938
middenVerlengde Prümelaan68A.v.d.Meijden1949wederopbouw. Oorspr. 1938
middenVerlengde Prümelaan70A.v.d.Meijden1936
middenVerlengde Prümelaan72A.v.d.Meijden1936
middenVerlengde Prümelaan74A.v.d.Meijden1936
middenVerlengde Prümelaan76A.v.d.Meijden1936
middenVerlengde Prümelaan78A.v.d.Meijden1936
middenVerlengde Prümelaan73A.v.d.Meijden1953wederopbouw, Oorspr.Huyghenslaan 27, ca. 1936 door N.P.A.M. van Hassel
middenVerlengde Prümelaan75R.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan77R.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan79R.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan81R.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan83R.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan83aR.J. van der Vlugt19351936RVS (Rotterdamsche Verzekeringssociëteiten); aannemer C.R.M. van Drenth, Dieren
middenVerlengde Prümelaan85R.J. van der Vlugt19351936
middenVerlengde Prümelaan87A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan89A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan91A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan93A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan95A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan97A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan99A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan101A.v.d.Meijden19351936
middenVerlengde Prümelaan103A.v.d.Meijden19351936
middenLaan van Angerenstein1N.P.A.M. van Hassel1933opdrachtgever H.P. Vale
noordBernhardlaan5Joh. Riemersma1951opdrachtgevers: W.P.Reitsma en G.D.J.R. Reitsma-de Jonge
noordBernhardlaan7H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan9H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan11H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan13H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan15H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan17H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan19H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan21H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan23H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan25H.J. van Breda1953opdrachtgever NV Parkweg
noordBernhardlaan27H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan29H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan31H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan33H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan35H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan37H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan39H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan41H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan43H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan45H.J. van Breda1956opdrachtgever N.V. Grondexpl. Bell. Mij.Arnhem Zuid
noordBernhardlaan47Ir. J. Rotshuizen en C. Dekker1965opdrachtgever Christelijk Lyceum
noordBernhardlaan49Ir. J. Rotshuizen en C. Dekker1965opdrachtgever Christelijk Lyceum
noordBernhardlaan10W.A.M. van der Ven1957opdrachtgever Insula Dei, BLO-school voor meisjes
noordBeatrixstraat11951
noordBeatrixstraat31951
noordBeatrixstraat51951
noordBeatrixstraat71951
noordBeatrixstraat91951
noordBeatrixstraat171952
noordBeatrixstraat191952
noordBeatrixstraat211952
noordBeatrixstraat231952
noordBeatrixstraat251952
noordBeatrixstraat271952
noordBeatrixstraat291952
noordBeatrixstraat311952
noordBeatrixstraat331952
noordBeatrixstraat35H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat37H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat39H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat41H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat43H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat45H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat47H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat49H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat51H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat53H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat55H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat57H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat59H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat61H.J.A. Eich1940opdrachtgever Stichting De Meihof
noordBeatrixstraat2R. Prill1954
noordBeatrixstraat4R. Prill1954
noordBeatrixstraat6R. Prill1954
noordBeatrixstraat8R. Prill1954
noordBeatrixstraat34R. Prill1955
noordBeatrixstraat36R. Prill1955
noordBeatrixstraat38R. Prill1955
noordBeatrixstraat40R. Prill1955
noordBeatrixstraat42R. Prill1955
noordBeatrixstraat44R. Prill1955
noordBeatrixstraat46R. Prill1955
noordBeatrixstraat48R. Prill1955
noordIrenestraat1Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat3Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat5Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat7Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat9Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat11Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat13Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat15Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat17Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat19Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat21Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat23Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat25Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat27Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat29Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat31Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat35L.J. Zwarts1953
noordIrenestraat37L.J. Zwarts1953
noordIrenestraat39L.J. Zwarts1953
noordIrenestraat41Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat43Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat45Joh. Riemersma1951
noordIrenestraat47Joh. Riemersma1951
noordLippe Biesterfeldstraat21H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat23H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat25H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat27H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat29H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat31H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat33H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat35H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat37H.J. van Breda1952
noordLippe Biesterfeldstraat39H.J. van Breda1952
noordDe Goeijenlaan2P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan4P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan6P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan8P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan10P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan12P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan14P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan16P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan18P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan20P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan22P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan24P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan26P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan28P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan30P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan32P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan34P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan36P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan38P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan40P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan42P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan44P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan46P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan48P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan50P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan52P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan54P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan56P. Beenker1962De Goeijen Flat
noordDe Goeijenlaan58Joh. Riemersma1951
noordRosendaalseweg652J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg654J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg656J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg658J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg660J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg662J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg664J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg666J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg668J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg670J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg672J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg674J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg676J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg678J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg680J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg682J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg684J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg686J.W.M. Broekhuizen1937
noordRosendaalseweg688van der Kamp1953
noordRosendaalseweg690van der Kamp1953
noordRosendaalseweg692van der Kamp1953

3 thoughts on “Huizen

  1. Reply Lex Reitsma apr 11,2017 08:07

    Geachte dames en heren,

    wat een leuke site!

    Het huis aan de Bernhardlaan 5 is gebouwd in opdracht van mijn ouders W.P.Reitsma en G.D.J.R. Reitsma-de Jonge.

    Zelf ben ik geboren in 1959 maar ik ga ervan uit dat het huis ook in 1953 gebouwd is gezien de foto’s uit dat jaar met mijn zus
    als baby.

    Vriendelijke groet,

    Lex Reitsma

  2. Reply Joost van Aalst apr 16,2017 13:08

    Beste Lex,

    Bedankt voor je reactie. Ik heb de gegevens toegevoegd. Weet je misschien ook nog wie de architect is geweest?

    Met vriendelijke groet,
    Joost van Aalst

  3. Reply Joost van Aalst apr 16,2017 13:28

    Beste Lex,

    Omdat Bernhardlaan 5 wat betreft ontwerp één geheel vormt met de huizen aan de Irenestraat heb ik aangenomen dat Riemersma de architect is en het bouwjaar ook 1951.

    Met vriendelijk groet
    Joost van Aalst

Leave a Reply

  

  

  

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.